Forum GamesIS Community

Message From The Staff
Daca aveti probleme cu contul de pe forum sau cel de pe GISPanel trimiteti un email la adresa [email protected] .

Post new topic  This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. 
Page 2 of 2
Goto page Previous  1, 2

Reply with quote Download Post 
Post Re: Cerere Admin SubZ3ro 

Din punctul meu de vedere serverul are nevoie de admini pe toata perioad zilei. Eu sunt online pe TS cel putin si ziua. Ce vreau sa spun e ca nu te-am vazut acolo, ziua.
E valabil si pt ceilalti jucatori care fac cereri. E nevoie de admini pe tot parcursul zilei.
Deocamdata nu am niciun motiv sa dau "PRO".
Ne vedem...

--------------------------------
b_350_20_692108_381007_ffffff_000000

ThorSend private messageVisit poster's website  
Back to topPage bottom

Si de la mine ai MINUS, nu îndeplinești condițiile cerute. Pune totul la punct si o sa iti dau PLUS la următoarea cerere. Noroc!

76561198294784501_1
text_3
sig_243081_3_mini

wakemeupSend private messageVisit poster's website  
Back to topPage bottom

+ (Plus) , esti destul de activ noaptea cand in general cam ducem lipsa de admini, te-am vazut pe ts si servar de mai multe ori asa ca din punctul meu de vedere de califici pentru a avea admin.

PS pentru colegii admini! Inainte sa votati cu "+" sau "-" interesati-va daca acel jucator este activ pe servar, faptul ca nu e  prezent la orele cand intrati voi nu inseamna ca acel jucator nu intra pe servar . Personal nu am vazut o parte din adminii servarului de cateva luni bune pentru ca eu intru doar seara iar ei la ore diferite. O zi buna

Salut!

34

Last edited by Marsat on Friday, 02 March 2018, 02:35 PM; edited 1 time in total 
MarsatSend private messageVisit poster's website  
Back to topPage bottom

sa zicem ca mergem pe optimism...si iti dau plus...sper sa nu dezamagesti. e putin c-am repede cererea dar sper sa ti faci treaba

ch1ppSend private messageVisit poster's website  
Back to topPage bottom

Bafta!

untitled1_1490698059_951969
animated-dragon-image-0194

AbisSend private messageVisit poster's website  
Back to topPage bottom

cerere acceptata

666_admgamesis
319_jucatorgamesis

sig_17662_1

JuveSend private messageVisit poster's website  
Back to topPage bottom
Post new topic  This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.  Page 2 of 2
Goto page Previous  1, 2

HideSimilar Topics

Topic Author Forum GamesIS Replies Last Post
No new posts Announcement: Model cerere parteneriat! GamesIS Parteneriate 0 Tuesday, 14 October 2008, 05:58 PM View latest post
GamesIS
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. [cerere Respinsa] Cerere Admin Asd A asd a Cereri Admin 6 Saturday, 09 February 2013, 12:50 PM View latest post
Piroman
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. MzQ*-cerere Admin MzQmihai Cereri Admin 10 Thursday, 25 June 2015, 02:15 PM View latest post
Juve
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. [Cerere Respinsa] [cerere Admin] Camioaneee camioaneee Cereri Admin 13 Friday, 18 September 2015, 02:08 PM View latest post
EvL
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Cerere admin Zorro Zorro Cereri Admin 10 Wednesday, 20 December 2017, 08:08 PM View latest post
Juve

Users browsing this topic: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests
Registered Users: None

Permissions List
You cannot post new topics
You cannot reply to topics
You cannot edit your posts
You cannot delete your posts
You cannot vote in polls
You cannot attach files
You cannot download files
You cannot post calendar events