Forum GamesIS Community

Message From The Staff
Daca aveti probleme cu contul de pe forum sau cel de pe GISPanel trimiteti un email la adresa [email protected] .

Post new topic  This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. 
Page 1 of 1

Reply with quote Download Post 
Post Server Fain 

E cel mai fain server oe care am jucat vreodata. Jucam pe diferite servere, si cum nu am experienta asa mare la jucat, ca nu stiu toate hărțile, mai nimeream cate un headshot sau sa omor pe unu orin pereti mici, gen mijlocul dintre bombe fy_snow, si luam ban pentru wall sau aim. Cred ca intai ar trebui verificat cineva. Insa pe serverul asta e super, sunt multi banati dar pe bune motive. Super server. Numai aici joc

VLADUTSend private messageVisit poster's website  
Back to topPage bottom
Reply with quote Download Post 
Post Re: Server Fain 

Cerere respinsa, in primul rand asta nu prea e o cerere de admin, vezi si tu un pic cum e structurat forumul acesta si posteaza unde trebuie.
Pentru cerere de admin ai MODEL CERERE ADMIN dar nu te grabi sa faci cererea caci nu vei lua adminul pana nu vei indeplini toate conditiile.
Conditiile cautale aici pe forum.

ATENTIE UNDE POSTEZI !!

Pareri despre server poti pune la sectiunea discutii libere !

Am observat ca ai "tras" sa faci cele 5 postari, nu e un lucru rau ca ti-ai dat interesul dar posteaza la subiect, fara a posta de dragul de a indeplini conditiile de obtinere admin.

Ne auzim pe Teamspeak, nu te grabi cu cererea de admin, ai rabdare sa cunosti echipa si mai ales sa te cunoasca si ei pe tine.

--------------------------------
sig_72662_1

Last edited by boboo on Friday, 19 January 2018, 10:56 AM; edited 1 time in total 
bobooSend private message  
Back to topPage bottom
Post new topic  This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.  Page 1 of 1

HideSimilar Topics

Topic Author Forum GamesIS Replies Last Post
No new posts Announcement: Dproto [0.8.72] - Dublu protocol pentru se... Juve Probleme la servere dedicate de Counter-Strike 5 Sunday, 01 August 2010, 02:58 PM View latest post
CSIasi
No new posts Probleme server Juve Discutii libere 2 Sunday, 18 March 2018, 05:13 PM View latest post
Juve
No new posts Announcement: Populare server Juve Cs.GamesIS.Ro 6 Thursday, 29 March 2018, 09:01 AM View latest post
VLADUT

Users browsing this topic: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Registered Users: None

Permissions List
You cannot post new topics
You cannot reply to topics
You cannot edit your posts
You cannot delete your posts
You cannot vote in polls
You cannot attach files
You cannot download files
You cannot post calendar events